Vďaka pravidelnej starostlivosti o koberce a čalúnený nábytok môže aj vaša domácnosť vyzerať stále čisto a sviežo. Tepovanie je riešením mnohých problémov. Odstráňte hĺbkovým čistením všetky nečistoty spolu s baktériami a roztočmi, ktoré sa vo vláknach veľmi radi usádzajú a rozmnožujú. Predíďte nepríjemným ochoreniam a alergiám, ktoré tieto organizmy vyvolávajú. Zbavte sa nepríjemnej povinnosti tepovať  a prenechajte ju profesionálom, ktorí po sebe zanechajú špičkové výsledky.

Tepovanie Bratislava

Sme dlhoročnými odborníkmi na tepovanie povrchov všetkého druhu a veľmi radi by sme vám predstavili naše služby, ktoré zahŕňajú

Naše služby – tepovanie Bratislava

Nájsť cenovo lacné služby tepovania v Bratislave, ktoré  sú zároveň včasné a kvalitné nie je ľahké. Hĺbkové tepovanie kobercov je vhodné urobiť v domácnostiach najmenej 2 krát za rok a v štátnych inštitúciach alebo firmách aj 3 krát za rok. Špecializujeme sa aj na tepovanie matracov a prevenciu pred alergénmi a astmou.

Obráťte sa na našu spoločnosť a informujte sa na portfólio našich služieb a ich ceny. Sme Vám vždy k dispozícii poskytnúť najkvalitnejšie služby na trhu. Tepovanie v Bratislave vykonávame priamo u Vás vo firme, alebo v domácnosti. Tepujeme aj počas víkendov a sviatkov. Máme kapacitu tepovať aj veľké kobercové plochy s dostatočným množstvom tepovacích strojov a pracovníkov. Využívame účinné a moderné strojene najmä od firmy Kärcher. Máme viac ako 20 rokov praxe. Tepovanie vykonávame najmä v Bratislave a okolí ale aj v Rakúsku, Kittsee, Berg, Pama, Hainburg, Wien, Maďarsko – Rajka a okolie.

Využívame stroje: