Zub času sa postupne podpíše pod každý jeden koberec, nech už sa nachádza kdekoľvek. Vlákna sa opotrebujú a farby strácajú na živosti. Iba pravidelné čistenie a dôkladná konzervácia pomáha dlhodobo udržať ich svieži vzhľad.

Naše šlužby

Našou snahou je pripraviť služby, ktoré vás presvedčia o tom, že sme na poli čistenia a odstraňovania ťažkých škvŕn, pachov a alergénov absolútnou jednotkou. Umenie hĺbkového čistenia spočíva v odstranení všetkých druhov nečistôt usadených hlboko vo vnútri kobercových vlákien.

Náš profesionálne vyškolený personál disponuje dlhoročnými odbornými skúsenosťami s čistením tých najnáročnejších kobercov a v kombinácii s tou najmodernejšou čistiacou technikou (Kärcher) predstavuje ten najúčinnejší spôsob tepovania kobercov všetkého druhu.

Sme hrdí na to, že kvalitu našich služieb dokazujú preukázateľné výsledky o ktorých by sme vás veľmi radi presvedčili.

Tepovanie kobercov – postup

Koberec alebo plochu, ktorú tepujeme najskôr pod silným tlakom nastriekame čistiacim prostriedkom Kärcher a na viac znečistené miesta pridáme šetrný ale intenzívnejší čistiaci prostriedok.

Ďalší krok je odsávanie – pod silným podtlakom odsajeme vodu spolu so všetkými nečistotami.

Kontaktujte nás v Bratislave 

Lacné tepovanie kobercov, ktoré zároveň splní nároky na vysoký stupeň kvality nie je ľahké nájsť. Naša spoločnosť poskytuje takéto služby už od začiatku 90. rokov. Kontaktujte nás a informujte sa u skúsených odborníkov na oblasť tepovania kobercov a čistenie kobercov.

Na tepovanie využívame stroje: