Tepovanie matracov robíme dokonale. Hovorí sa, že v posteli strávime polovicu svojho života a preto by sme mali určite dbať na jej údržbu a rovnako aj o čistotu a zdravotnú nezávadnosť jej matracov. S matracom sme totiž počas spánku v priamom kontakte a v prípade, že je plný alergénov a prachu, netrvá dlho a dostavia sa silné alergické reakcie. Vdychovanie domového prachu a alergénov je rovnako aj jedným z hlavných spúšťačov astmy. Kedy ste si naposledy nechali vyčistiť svoj matrac?

Naše služby

Tepovanie matracov môžete u nás objednať kedykoľvek. Kvalitné ale zároveň lacné tepovanie matracov si vyžaduje objednanie služieb skúsených odborník. Čisté matrace sú veľmi dôležite pre liečenie astmy a dýchacích porúch. Informujte sa u nás o technikách účinného čistenia matracov a ich cenách.

Čaká na vás špeciálne vyškolený tím, ktorý presne vie, čo vaša podlaha pre svoju čistotu a dlhú životnosť potrebuje. Sme si vedomí, že v dnešnom uponáhľanom svete je veľmi dôležitá časová flexibilita. Aj preto sme stále pripravení načasovať naše služby tak, aby zapadali do vášho časového harmonogramu. Kontaktujte nás a využite lacné a kvalitné služby.

Využívame stroje:

tepovanie Kärcher