S našim odborným tímom disponujúcim obrovským množstvom skúseností si môžete byť istí, že vaše sedačky budú po našej návšteve opäť voňavé, svieže a čisté. Hlavným cieľom snaženia našej spoločnosti je vytvárať príjemné, čisté a zdravé prostredie pre vás a vašu rodinu a práve sedačky sú častokrát obete nehôd, ktorých výsledkom je ich znečistenie. Sedačky sú rovnako mnohokrát aj zdrojmi množstva alergénov, ktoré nepriaznivo vplývajú na zdravotný stav Vás a Vašej rodiny. Tepovanie sedačiek je preto dôležité nielen z estetického hľadiska, ale aj zdravotného.

Naše služby

Naša spoločnosť disponuje profesionálnym tímom, ktorý je pripravený čeliť tým najťažším znečisteniam, ktoré pre neho pripravíte. Vyzbrojili sme ho tou najmodernejšou technikou a účinnými prípravkami tak, aby zabezpečili vašu úplnú spokojnosť. Vaše sedačky zbavíme všetkých typov nečistôt, ktoré ich používaním nastávajú a navrátime im stratený vzhľad. Používame výlučne šetrné metódy a prípravky, ktoré značne predlžujú životnosť čisteného povrchu. S našou pomocou môžete výmenu vašich sedačiek za nové pokojne odložiť. Objednajte si tepovanie sedačiek Bratislava.

Tepovanie sedačiek si vyžaduje výnimočnú pozornosť a veľa skúseností. Nájsť lacné služby, ktoré by spĺňali tieto vysoké nároky nie je ľahké. Zavolajte nám a informujte sa o možnostiach čistenia sedačiek a našich cenách. Tepovanie sedačiek objednáte aj cez internet. Dokladnejší prehľad našich služieb nájdete aj na hlavnej stránke tepovanie Bratislava.

Využívame stroje: